Sklep motocyklowy | Aktualności | Wydarzenia motocyklowe | Baza motocykli | Opinie o produktach | Kontakt
Serwis Motocyklowy
Twój koszyk: 0 złProduktów: 0
SKLEP
producenci
aktualności
kalendarz wydarzeń
opinie o produktach
kontakt
Dopasuj części do motocykla:

klocki hamulcowe EBC FA110 komplet (2szt.)

Cena brutto: 74.10 zł

Indeks produktu: SM2388

Producent: EBC
Sztuk:

klocki hamulcowe EBC FA110 komplet (2szt.)

Firma EBC od początku swojej działalności była pionierem w produkcji klocków i tarcz hamulcowych do motocykli. W drugiej połowie lat 80-tych, grupa ta urosła do rangi czołówki światowej z bardzo mocną pozycją w każdym segmencie przemysłu związanego z hamulcami. Zastosowane w produkcji materiały i technologia czynią ten produkt najbardziej uniwersalnym na rynku.


Rodzaj klocków hamulcowych EBC:


FA

Podstawowy typ klocków hamulcowych zbudowany na bazie Kevlaru firmy Dupont, całkowicie bezazbestowe i nietoksyczne. Pozwalają ograniczyć zużycie tarcz hamulcowych praktycznie do zera

GFA HH – kolor złoty

Stosowane w motocyklach seryjnie wyposażonych w klocki sintermetalowe oraz w ciężkich i szybkich motocyklach. Nadają się do wszystkich rodzajów tarcz jednak optymalne są tarcze żeliwne. Przeznaczone do sportu wyczynowego - nie posiadają homologacji. Idealnie łączą skuteczność hamowania z trwałością. Pozbawione są zupełnie efektu Fadingu (słabnięcie skuteczności hamowania, przy rosnącej temperaturze klocków).

HH - kolor złoty

Przeznaczone do szybkich motocykli sportowych i sportowo-turystycznych. Material użyty do produkcji tego typu klocków powoduje znaczną poprawę siły hamowania przy jednoczesnym zwiększeniu ich trwałosci. Ponadto poprzez zastosowanie perforowanej powierzchni tylnej klocków, znacznie poprawiono odprowadzanie ciepła.

MXS - kolor złoty

Najnowszy produkt amerykański stworzony do rajdów i wyścigów enduro oraz cross. Posiadają dłuższy okres użytkowania w ciężkich warunkach od klocków Carbon/Kevlar, przy jednocześnie większej skuteczności hamowania od klocków Sinter Metal "R". Zastosowanie miększego kompozytu zmniejsza także zużycie tarcz hamulcowych w porównaniu z klockami "R".

R - kolor złoty

Do stosowania szczególnie w sportach motocrossowych w warunkach błotnych, deszczowych i piaszczystych. Zastosowana technologia sintermetalowa gwarantuje doskonałą siłę hamowania w trudnych terenowych warunkach. Z uwagi na dużą

skłonność do nagrzewania nie nadają się do szybkich wyścigów w gorącym klimacie.


Zobacz: Jak dopasować klocki hamulcowe EBC do motocykla.

Podobne produkty w tej kategorii: