Sklep motocyklowy | Aktualności | Wydarzenia motocyklowe | Baza motocykli | Opinie o produktach | Kontakt
Serwis Motocyklowy
Twój koszyk: 0 złProduktów: 0
SKLEP
producenci
aktualności
kalendarz wydarzeń
opinie o produktach
kontakt
Dopasuj części do motocykla:
Data dodania: 2012-04-05 17:21:42 Komentarzy: 2
Dlaczego je tak bardzo kochamy. Dlaczego o nich marzymy ? Dlaczego tak bardzo ich pragniemy ? Bo motocykle są częścią nas, są częścią naszego życia, są naszymi "pupilami", przyjacielami, wsparciem, pocieszeniem... Są i zawsze będą miłością naszego życia. Poniżej 10 przykładów (powodów), które pokazują dlaczego warto i TRZEBA poddać się temu uczuciu.
10 powodów, dla których kochamy motocykle – część I


Data dodania: 2012-03-28 16:45:32 Komentarzy: 1


Pomyśl o jakimś napoju o znanej Ci marce. Co to jest ? Czyżby Coca-Cola ? A telefon komórkowy ? Z pewnością większość pomyśli Apple iPhone… Internetowa wyszukiwarka ? Pewnie, że google. A co kiedy pomyślisz o motocyklu ? Okazuje się, że w roku 2012 najsilniejszą marką w tym względzie jest właśnie Yamaha!

Yamaha najsilniejszą marką motocyklową w 2012 roku według  rankingu Harris Poll


Data dodania: 2012-03-26 11:19:20 Komentarzy: 0


Poprawna eksploatacja motocykla jest o tyle ważna, że może zapobiec zbędnej generacji kosztów. Jak wszystko co jest związane z wydatkami, tak i ten fakt należy zaplanować.


Kiedy już zaplanujemy trajektoria „lotu”, w naszych głowach największą satysfakcję sprawia myśl o osiągnięciu maksymalnej prędkości jaką pokonamy. Myśl o osiągniętej satysfakcji, przysłania nam zasady poprawnej eksploatacji i powoduje wiele błędów a nawet wypadki.

Jak poprawnie eksploatować motocykl ?


Data dodania: 2012-03-20 13:49:35 Komentarzy: 9


Rebelhorn to wysokiej jakości ubrania motocyklowe, które niosą zupełnie nowe znaczenie słów takich jak: jakość, komfort i maksymalna ochrona. Odzież Rebelhorn jest zaprojektowana zgodnie z europejskimi kanonami mody.


Producent z pewnością stara się pozostać unikalny, co przekłada się na nowatorskie projekty. Asortyment jest duży, co pozwala na dostosowanie odzieży do każdego rodzaju motocykla – poczynając od turystycznych, kończąc na sportowych. Producent bez wątpienia dąży do doskonałości. Wyraźnie widać bijącą miłość, zaangażowanie i fascynację do motocykli w asortymencie Rebelhorn, poczynając od kurtek i spodni, aż do najmniejszych szczegółów odzieży.

Dlaczego odzież Rebelhorn ?


Data dodania: 2012-03-16 13:14:32 Komentarzy: 0


Zasady ruchu są wszystkim powszechnie znane i wydawałoby się, że są powszechnie stosowane. Jednak motocykliści nie bez przyczyny zostali nieoficjalnie okrzyknięci „dawcami nerek”. Ale, ale, ale, jest to okrzyk nieco niesprawiedliwy, ponieważ 51% wypadków z udziałem motocyklistów nie jest spowodowanych przez nich samych.


Kiedy kręcą się koła, zdarzyć może się wszystko. W 2011 roku został pobity rekord wypadków, i wbrew chlubie z tytułu pobitego rekordu, tutaj naprawdę nie ma się z czego cieszyć.

ZASADY BEZPIECZNEJ JAZDY MOTOCYKLOWEJ


Data dodania: 2012-03-08 14:26:32 Komentarzy: 0


W najbliższym czasie w naszym asortymencie sklepowym pojawi się ODZIEŻ! Jest to totalna nowość w naszym sklepie i sami nie możemy się już doczekać… :)


Dlatego już teraz zamieszczamy artykuł o tym jak kupować odzież motocyklową i jakie są tego koszty.

CZYM KIEROWAĆ SIĘ PODCZAS DOBORU ODZIEŻY MOTOCYKLOWEJ ?


Data dodania: 2012-03-07 12:57:15 Komentarzy: 0
No Panowie, tak to o Was. Pewnie myśleliście, że jesteście pokrzywdzeni ? Nie ? A może nie przyznawaliście się do tego ? W każdym razie 10 marca to Międzynarodowy Dzień Mężczyzn. Jeżeli któryś z Was jeszcze tego nie wiedział, to teraz WIE ! Pytanie: Co w związku z tym ?
Dzień Mężczyzn – 10 marca 2012


Data dodania: 2012-03-07 11:57:46 Komentarzy: 0


Zapraszamy wszystkich Motocyklistów i Motocyklistki na nasz profil na facebook’u. Dzięki temu będziecie na bieżąco z wszelkimi promocjami, rabatami, konkursami, ankietami, darmowymi wysyłkami oraz z tym co nowego w naszym sklepie i wieloma innymi ciekawymi propozycjami z naszej strony.

My na facebooku


Data dodania: 2012-03-06 12:14:38 Komentarzy: 1


Należy zwrócić uwagę na zagęszczenie w ostatnich latach ilości imprez. To dobry znak dla motocyklistów. Znak świadczący o tym, że branża ma się dobrze i rośnie rzesza dobrej klasy fanów motocyklowych doznań.


Należy podzielić imprezy na: ogólnopolskie, wojewódzkie czy regionalne. Każde z nich może mieć charakter międzynarodowy.

NAJWAŻNIEJSZE WYDARZENIA MOTOCYKLOWE W TYM ROKU


Data dodania: 2012-03-02 11:05:38 Komentarzy: 0


Dopuszczając się kobiecych, by nie rzec erotycznych porównań można pokusić się o nieco wyświechtany epitet „sex maszyna”. By takowa była w pełni sprawna i nie przynosiła przykrych niespodzianek, należy w odpowiedni sposób zadbać o jej kondycję. Poniżej kilka ważnych i cennych wskazówek.
Jak przygotować motocykl do sezonu ?


Poprzednia   1  2  3   Następna

pokazane aktualności od 10 do 20 z 23