Sklep motocyklowy | Aktualności | Wydarzenia motocyklowe | Baza motocykli | Opinie o produktach | Kontakt
Serwis Motocyklowy
Twój koszyk: 0 złProduktów: 0
SKLEP
producenci
aktualności
kalendarz wydarzeń
opinie o produktach
kontakt
Dopasuj części do motocykla:
Data dodania: 2014-07-10 09:21:06 Komentarzy: 0
Dlaczego je tak bardzo kochamy. Dlaczego o nich marzymy ? Dlaczego tak bardzo ich pragniemy ? Bo motocykle są częścią nas, są częścią naszego życia, są naszymi "pupilami", przyjacielami, wsparciem, pocieszeniem... Są i zawsze będą miłością naszego życia. Poniżej 10 przykładów (powodów), które pokazują dlaczego warto i TRZEBA poddać się temu uczuciu.
10 powodów, dla których kochamy motocykle – część II


Data dodania: 2012-07-04 11:15:40 Komentarzy: 1


Okulary Bertoni są wiodącą marką okularów sportowych. Marka ta kształtowała się przez dwa dziesięciolecia doświadczeń. Okulary Bertoni już dawno zostały docenione przez motocyklistów przede wszystkim ze względu na zdolność marki do łączenia stylu, elegancji, ciekawego wzornictwa z najnowszą technologią w dziedzinie soczewek i materiałów. Ponadto okulary zapewniają w 100% ochronę i komfort wizualny. Dokładniej okulary Bertoni gwarantują pełną widoczność bez zakłóceń, chronią całkowicie przed słońcem , wiatrem i innymi czynnikami atmosferycznymi.

Okulary Bertoni


Data dodania: 2012-06-29 10:05:21 Komentarzy: 0


Bezpieczeństwo motocyklowe jest czymś, o czym każda kierowca powinien pamiętać. Prawda jest taka, że nikt nie ma czasu na rozmowę o tym, dlaczego wypadki motocyklowe się zdarzają. Zazwyczaj padają stwierdzenia: „brak doświadczenia”. Tak, z pewnością brak doświadczenia jest też przyczyną wypadków, ale czy jedyną ? Być może już teraz wiesz, że wypadki mogą zdarzyć się z bardzo wielu powodów, ale tak naprawdę przyczyną wypadku numer jeden jest po prostu błąd motocyklisty ( i doświadczonego i nie).


Bezpieczeństwo na drodze


Data dodania: 2012-06-12 10:56:22 Komentarzy: 0


Rebelhorn to wysokiej jakości ubrania motocyklowe, które niosą zupełnie nowe znaczenie słów takich jak: jakość, komfort i maksymalna ochrona. Odzież Rebelhorn jest zaprojektowana zgodnie z europejskimi kanonami mody.


Producent z pewnością stara się pozostać unikalny, co przekłada się na nowatorskie projekty. Asortyment jest duży, co pozwala na dostosowanie odzieży do każdego rodzaju motocykla – poczynając od turystycznych, kończąc na sportowych. Producent bez wątpienia dąży do doskonałości. Wyraźnie widać bijącą miłość, zaangażowanie i fascynację do motocykli w asortymencie Rebelhorn, poczynając od kurtek i spodni, aż do najmniejszych szczegółów odzieży.

Mini RAPORT oceny odzieży motocyklowej marki Rebelhorn


Data dodania: 2012-05-09 14:27:56 Komentarzy: 0


SKÓRY


Najlepiej konserwować po zakończeniu sezonu. Kombinezon, kurtkę i spodnie zimujemy w chłodnym, ciemnym miejscu. Warto skorzystać z bawełnianego pokrowca, który chroni przed kurzem i światłem podczas długiego przechowywania. Pokrowiec powinien przepuszczać powietrze. Każdy motocyklista powinien również zatroszczyć się o swoją skórę nie tylko po jeździe w czasie deszczu, ale także po intensywnym napromienieniu ultrafioletem, co często zdarza się na przełęczach górskich.


Szorstkie skóry (welur, nabuk) – zabrudzenie usuwamy specjalnymi szczotkami. Tych skór nie należy traktować tłuszczami, lecz specjalnymi sprayami impregnującymi. Po wysuszeniu należy wyszczotkować, aby włoski podniosły się.


Skóry gładkie czyścimy specjalnymi preparatami do skór. W ostateczności myjemy gąbką z roztworem z mydła, następnie miękką szmatką pokrywamy cienką warstwą tłuszczu, np. kremem Nivea.


Pielęgnacja i konserwacja odzieży motocyklowej


Data dodania: 2012-05-03 14:50:59 Komentarzy: 1


Co myślicie o Paczkomatach ? Hmm… ?


Być może wprowadzimy do naszych opcji wysyłek właśnie Paczkomaty ! Koszt dostawy to tylko 6,99zł !!! Naszym zdaniem … opłaca się. Druga dobra wiadomość to jest to, że paczka jest już do odbioru w ciągu 2 dni od nadania paczki ! A odbierać można o dowolnej porze dnia czy nocy.


Czym są Paczkomaty ?


Paczkomaty InPost to po prostu skrytki pocztowe, które służą do odbierania paczek 24h/dobę przez 7 dni w tygodniu.

Paczkomaty InPost


Data dodania: 2012-05-03 14:36:35 Komentarzy: 0


Postanowiliśmy wprowadzić samodzielny system wprowadzania rabatów. Za każdym razem kiedy udzielamy Wam rabatów, podajemy kod, który należy wpisać w procesie zamówienia. Taki kod każdy wpisuje samodzielnie w procesie zamówienia. Wartość do zapłaty zostaje automatycznie przeliczona i pomniejszona o wartość rabatu. Mamy nadzieję , iż spotka się to z Waszym uznaniem i aprobatą.

System rabatów


Data dodania: 2012-04-24 14:43:00 Komentarzy: 0
Dlaczego je tak bardzo kochamy. Dlaczego o nich marzymy ? Dlaczego tak bardzo ich pragniemy ? Bo motocykle są częścią nas, są częścią naszego życia, są naszymi "pupilami", przyjacielami, wsparciem, pocieszeniem... Są i zawsze będą miłością naszego życia. Poniżej 10 przykładów (powodów), które pokazują dlaczego warto i TRZEBA poddać się temu uczuciu.
10 kolejnych powodów, dla których kochamy motocykle


Data dodania: 2012-04-24 14:14:43 Komentarzy: 0


Duża masa = duża przyczepność

Kiedy zaczynamy hamować … zaleta dużej masy zaczyna zanikać na niekorzyść konieczności zatrzymywania tej samej masy. Z motocyklem to jest tak, iż ciężar rozkłada się na dwóch kołach. Podział ten nie zawsze jest dokładny i nie wynosi po równo 50%.


Jeśli nie ma masy: nie ma przyczepności.

Rozkład masy na dwóch kółkach


Data dodania: 2012-04-13 10:24:55 Komentarzy: 0


Motocykl daje nam ogromną przyjemność z jazdy i zapewnia wiele wrażeń. Nie należy jednak zapominać o swoim bezpieczeństwie, gdyż o wypadek nie trudno. Jeżdżąc motocyklem każdy z nas jest w pełni odpowiedzialny za swoje bezpieczeństwo. Powinniśmy zaopatrzyć się nie tylko w dobry kask. To nie wystarczy… Na drodze powinniśmy przewidywać błędy popełniane przez innych ludzi. Jak to niektórzy powiadają „musimy myśleć za innych”.


W jaki sposób możemy zwiększyć swoje bezpieczeństwo ?


Gdy mówimy BEZPIECZEŃSTWO – większość ludzi myśli o kasku, ochraniaczach kolan, łokci i odpowiednia odzież motocyklowa. To prawda, te wszystkie rzeczy zwiększają nasze bezpieczeństwo, a my sami czujemy się pewniej na drodze. Istnieje jednak bardziej bezpośredni wpływ zwiększenia swojego bezpieczeństwa oraz na uniknięcie wypadków.


W Europie badacze MAIDS zanalizowali szczegółowo wypadki motocyklowe i porównali te dane ze średnią liczbą motocyklistów w Europie. Raport pochodzi z 2009r. Dane te przedstawiam poniżej:

Bezpieczeństwo motocyklisty na drodze - dane statystyczne


   1  2  3   Następna

pokazane aktualności od 1 do 10 z 23