Sklep motocyklowy | Aktualności | Wydarzenia motocyklowe | Baza motocykli | Opinie o produktach | Kontakt
Serwis Motocyklowy
Twój koszyk: 0 złProduktów: 0
SKLEP
producenci
aktualności
kalendarz wydarzeń
opinie o produktach
kontakt
Dopasuj części do motocykla:

Polityka prywatności


Korzystając z serwisu serwismotocyklowy.pl akceptujesz wszelkie zasady zawarte w Polityce Prywatności.


Każdego użytkownika obowiązuje aktualna Polityka Prywatności znajdująca się na stronie.


Zespół serwismotocyklowy.pl zastrzega sobie prawo zmiany zasad w Polityce Prywatności. Natomiast wprowadzenie zmian na pewno nie wpłynie na podstawową zasadę naszego serwisu: nie sprzedajemy i nie udostępniamy osobom trzecim danych personalnych i adresowych użytkowników naszej strony.


Jakie dane osobowe są zbierane ?


  Każdy użytkownik podczas korzystania z naszej strony www.serwismotocyklowy.pl może zostać poproszony o podanie niektórych swoich danych osobowych, poprzez wypełnienie formularza. Może to się zdarzyć podczas rejestracji, dodawania opinii, dodawania wydarzeń w kalendarzu lub podczas wypełniania formularza zwrotu/reklamacji/wymiany. Dane, o które będziesz proszony to głównie: imię oraz adres e-mail. Podczas rejestracji i transakcji zakupu zbieramy więcej danych: imię, nazwisko, adres zamieszkania, telefon, dane dotyczące formy płatności, itp.


  Podkreślamy, iż wymagane są tylko te dane, które są niezbędne do poprawnego działania naszego serwisu. Brak wymaganych danych może spowodować zablokowanie i nieefektywne działanie usługi, której te dane dotyczą.


  Dane, które zbierają się automatycznie podczas wizyty internauty na naszej stronie to: adres IP, nazwa domeny, typ przeglądarki, typ systemu operacyjnego, itp.


  Zbierane są również dane, gdy dany internauta kontaktuje się z nami za pomocą formularza na stronie internetowej, poczty email lub telefonu.


W jaki sposób wykorzystujemy dane osobowe ?


  Podstawowa zasada serwisu: nie sprzedajemy i nie udostępniamy osobom trzecim danych personalnych i adresowych użytkowników naszej strony.


  Dane osobowe wymagane podczas rejestracji są wymagane do zalogowania się użytkownika na stronie serwisu. W celu dokonania zakupu nie trzeba się rejestrować, ale nadal wymagane są odpowiednie dane osobowe, które będą umożliwiały sprawną obsługę.


  W przypadku newslettera wymagany jest jedynie e-mail . Pole to jest obowiązkowe. Uzyskane w ten sposób dane są dodawane do naszej listy mailingowej serwisu. Adres e-mail jest potrzebny po to by móc wysłać danemu użytkownikowi informację o zbliżającym się okresie promocyjnym, rabacie, programie lojalnościowym lub zbliżającej się darmowej wysyłce.


  Dane, które są zbierane automatycznie mogą zostać wykorzystane do analizy zachowań internautów na naszej stronie, zbierania danych demograficznych lub do personalizacji zawartości naszego serwisu.


  Podczas korespondencji, uzyskane dane wykorzystujemy w celu udzielenia użytkownikowi odpowiedzi lub stosownej informacji.


  Podczas kontroli Generalnego Inspektoratu Ochrony Danych Osobowych, dane osobowe mogą zostać udostępnione pracownikom Inspektoratu zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych.


  Możemy udostępnić dane osobowe (jeśli będzie to konieczne i wymagane) organom wymiaru sprawiedliwości w przypadku naruszenia Regulaminu serwisu lub naruszenia przepisów prawa.


Niezapowiedziane wiadomości


  Motorhouse, jako właściciel serwisu zastrzega sobie prawo do wysyłania niezapowiedzianych wiadomości użytkownikom serwisu. Wiadomości będą wysyłane do tych, użytkowników, których dane kontaktowe zostały uzyskane dzięki działalności związanej z serwisem. „Niezapowiedziane wiadomości” to m.in.: życzenia świąteczne, osobiste komentarze, wiadomości dotyczące zmian i aktualizacji oraz informacje komercyjne dotyczące działalności serwisu serwismotocyklowy.pl


  Wiadomości komercyjne wysyłamy bardzo rzadko, staramy się ograniczać ich objętość i wysyłać sporadycznie.


Partnerzy


  Polityka Prywatności nie dotyczy firm, serwisów, podmiotów fizycznych oraz innych podmiotów, których dane kontaktowe podane na stronie serwisu mają charakter reklamowy.


Jawne Dane Osobowe


  Dane osobowe wyświetlane podczas publikacji artykułów oraz innych materiałów (np. opinii produktów i wydarzeń w kalendarzu) na naszym serwisie są dostępne dla wszystkich odwiedzających stronę. Przestrzegamy przed niemożliwością zabezpieczenia tych jawnych danych przed osobami prywatnymi lub firmami, które te dane mogą wykorzystać do swoich celów. Dlatego te dane nie podlegają Polityce Prywatności.


Wyłączenie odpowiedzialności


  Zespół serwismotocyklowy.pl dokłada wszelkich i należytych starań aby treści zawarte na stronie były wiarygodne, aktualne oraz unikalne. Nie ponosimy jednak żadnej odpowiedzialności za skutki wykorzystania tych danych przez użytkowników serwisu.


W przypadku dodatkowych pytań dotyczących Polityki Prywatności prosimy o kontakt za pomocą dostępnego formularza na stronie serwisu.